Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie znajduje się gabinet?

Mój gabinet mieści się w Tychach przy ul. Żwakowskiej 2 do 6. Jest to lokal w pasażu handlowym przy pl. Konstytucji 3 Maja (w pobliżu Ronda Polonia - skrzyżowania  ulic Żwakowskiej, Bielskiej i Jana Pawła II). Wejście do gabinetu przez salon rolet Elwo.

Jak dotrzeć do gabinetu komunikacją miejską?

W pobliżu gabinetu przy ul. Żwakowskiej (ok. 350 m) znajdują się dwa przystanki autobusowe MZK Tychy: Tychy Jana Pawła II - przystanek docelowy dla osób dojeżdżających linią 137 z dworca PKP w Tychach lub linią C (trolejbus) Tychy Bielska Wiadukt - przystanek docelowy dla osób dojeżdżających linią 36 z Katowic, 245 z Mikołowa oraz 291 z dworca PKP w Tychach.

Jak wygląda i ile trwa konsultacja wróżbiarska?

Konsultacja trwa maksymalnie 60 minut, obejmuje odczytanie tego, co pokazują karty lub runy dla różnych obszarów życia oraz odpowiedzi na ewentualne pytania.

Ile kosztuje konsultacja?

Aktualny koszt konsultacji podany jest w cenniku.

W jakiej formie można przeprowadzić konsultację?

Po uprzednim zarezerwowaniu terminu, konsultację możemy przeprowadzić podczas spotkania osobistego, telefonicznie jak również poprzez Skype. Sesje telefoniczne oraz przez Skype odbywają się po dokonaniu przedpłaty na wskazany rachunek bankowy.

W przypadku wróżb przez telefon rozmowa odbywa się na koszt zamawiającego usługę.

Dlaczego nie odpisuje Pani na maile z prośbą o poradę?

Nie udzielam porad na facebooku ani przez email ani tym bardziej smsowo. Jeśli chcesz uzyskać poradę, umów się na spotkanie.

Czy mogę uzyskać natychmiastową poradę?

Nie ma takiej możliwości. Nie udzielam natychmiastowych porad telefonicznych, jak również nie realizuję natychmiastowych spotkań osobistych (nawet krótkich) i bardzo proszę mi to wybaczyć. Nie jestem wróżką z Ezo TV i nie jestem dostępna 24h na dobę.

Wizyta osobista lub konsultacje telefoniczne są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania.

Jak zarezerwować konsultację?

Aby zarezerwować termin i umówić się na konsultację skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij mi wiadomość SMS, e-mail bądź też napisz do mnie na facebooku. Ustalimy wtedy dokładną datę, godzinę i formę konsultacji.

Dlaczego nikt nie odbiera?

Telefoniczna rezerwacja terminu konsultacji możliwa jest wyłącznie w dni robocze w godzinach 10:00-18:00.

Jeśli w tym czasie nie odbieram telefonu, oznacza to, że pracuję; proszę wysłać wiadomość SMS - postaram się odpisać lub oddzwonić najszybciej jak to będzie możliwe.

Nie odbieram telefonów w weekendy, święta i w godzinach innych niż podane wyżej, nie odbieram również połączeń z numerów zastrzeżonych.

Czy płaci się przed czy po wykonanej usłudze?

Przedpłata jest normą w sferach biznesowych, ja również z reguły proszę o płatność przed wykonaniem danej usługi. Dlaczego? Ponieważ zajmuję się tą działalnością zawodowo. To jest moja praca, z tego żyję i nie chcę niepotrzebnie tracić czasu i pieniędzy, o nerwach już nie wspominając.

Czy mogę płacić przekazem pocztowym lub kartą?

Nie. Akceptuję tylko płatność gotówką lub przelew na konto firmy.

Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty?

Nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty.

Czy mogę uzyskać darmową poradę?

Mam bardzo wiele zapytań o darmową poradę. Zacznę, więc od tego, że nie udzielam konsultacji za darmo. Za konsultację pobieram opłatę, gotówką lub przelewem, ponieważ to usługa odpłatna jak każda inna. Jeżeli potrzebuję skorzystać z usług np. dentysty, laryngologa, mechanika czy hydraulika to oczywiście płacę za usługę, bo to ich praca. Ja też wykonuję dla Was usługę i za to pobieram opłatę, bo to moja praca, czas poświęcony danej osobie. Darów w postaci kawy czy czekoladek nie przyjmuję, tak jak i Wy, którzy pracujecie i pobieracie za to wypłatę w formie pieniędzy a nie np. paczek kawy.

Jestem osobą, która ceni swoje umiejętności i swój czas. Od ponad 10 lat pracuję energetycznie, pomagam ludziom na całym świecie. Robię to z pasją i zaangażowaniem, i widać, że klienci to doceniają, bo wracają i mnie polecają. Cały czas nadal się kształcę (a za edukację przecież płacę), z zawodu jestem min. dyplomowanym psychotronikiem oraz specjalistą psychologii, wszystko po to, móc jeszcze lepiej pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów i nieść wsparcie w potrzebie osobom, które naprawdę tego potrzebują.

Uważam, że takie "dawanie za darmo", to uzależnienie osoby pytającej od siebie. Klient zamiast samodzielnie i świadomie budować swoje życie, co chwilę pyta się swojego doradcę o radę (bo przecież za darmo). W ten sposób uzależnia się i nie potrafi sam podejmować podstawowych decyzji życiowych.

Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na formę, sposób w jaki zwracacie się do mnie po taką darmową wróżbę - czasem jest wręcz uwłaczający! Niektórzy uważają, że w ten sposób mam okazję się wykazać i udowodnić że "to w ogóle działa". A jak odmawiam, to i epitetami w moim kierunku rzucają, i się obrażają, zapominając przy tym, że zasada, co wysyłasz to dostajesz działa, i to ze zdwojoną siłą.

Bywają i tacy, którzy przychodzą na konsultacje tylko po to, aby przetestować moją wiedzę, bo uważają, że są lepsi i wiedzą więcej. To świadczy tylko o ich bardzo niskiej samoocenie i braku pewności siebie, czego niestety nie zauważają przez zaślepienie swoim wybujałym ego.

A odnośnie tych wszystkich darmowych usług ezoterycznych - dziwi mnie, że osoby, które decydują się wykonać taką darmową usługę, mówią o sobie ezoteryk. Nie ma we wszechświecie czegoś takiego jak darmowa usługa, wszystko polega na wymianie energii. Czy w takim razie nie zdają sobie oni sprawy, że istnieje wymiana energii i należy dbać o swoją, by nie mieć ubytków energetycznych? Owszem, zdarza mi się udzielać porad, bądź pracować energetycznie za np. pozytywną energię skierowaną do mnie, ale to do mnie należy decyzja o tym, z kim będę w ten sposób współpracować. Oczywiście nie dotyczy to dzieci - wszystkie maluchy potrzebujące pomocy mają ją u mnie za darmo! 

Chcę zamówić usługę oczyszczania energetycznego, po co mi analiza?

Przed przystąpieniem do wykonania usługi oczyszczania energetycznego niezbędne jest przeprowadzenie przeze mnie analizy zmian energetycznych, która wykaże, czy w danym przypadku oczyszczanie jest zasadne. Zdarza się bowiem, że problemy nie są wcale skutkiem zaburzeń energetycznych lecz efektem np. uwarunkowań numerologicznych, a w takim przypadku oczyszczanie jest całkowicie niepotrzebne - wykonanie go nie przyniosłoby oczekiwanego rezultatu, bo przyczyna problemów leży zupełnie gdzie indziej.

Wykonana przeze mnie analiza zmian energetycznych pozwala określić rodzaj zaistniałych zaburzeń energetycznych - czy przyczyną problemów jest np. klątwa (określam wtedy typ klątwy, jak również kiedy i przez kogo została ona rzucona), czy może jest to pewnego rodzaju podpięcie, czy też nęka Cię nieodprowadzony duch.

Analiza ta pozwala również określić na jakie obszary życia dane zmiany energetyczne mają wpływ (np. czy wpływają na Twoje zdrowie - jeśli tak to jakie części ciała są najbardziej z tego powodu obciążone). Na podstawie przeprowadzonej analizy wskażę ewentualne zagrożenia, które wymagają usunięcia za pomocą oczyszczania energetycznego.

Jak dokładnie wygląda usługa oczyszczania energetycznego?

Proszę zapoznać się z opisem usługi dostępnym w tym miejscu.

Źle się czuję po oczyszczaniu, czy to normalne?

Jak najbardziej. Bezpośrednio po oczyszczeniu twoje samopoczucie może (ale nie musi) chwilowo ulec pogorszeniu. Stan ten może się utrzymywać nawet do kilku dni. Jest to całkowicie normalny objaw - organizm musi się po prostu "oswoić" z nową, oczyszczoną aurą.

Dlaczego nie widzę żadnych efektów?

Wiele osób oczekuje zmian i zniknięcia problemów po oczyszczaniu natychmiast. Owszem czasem tak jest, że od razu odczuwamy ulgę, ale nie jest to regułą. Oczyszczanie energetyczne służy usunięciu blokad, barier i przeszkód w naszym życiu, jednakże każdy człowiek ma inną energię i inne problemy. Na efekt czasem trzeba poczekać od kilku dni do kilku miesięcy.

Czy po oczyszczaniu problemy mogą powrócić?

Niestety tak. Istnieje pewna grupa osób, szczególnie narażonych na powracające podpięcia energetyczne. W przypadku tego typu osób zabiegi oczyszczania energetycznego są zazwyczaj mało skuteczne, a efekty terapii krótkotrwałe. Do grupy tej należą:

  • osoby niestabilne emocjonalnie
  • osoby uzależnione od używek
  • osoby, które mają w sobie duże pokłady agresji i złości w stosunku do innych ludzi
  • osoby które bez odpowiedniego przygotowania i umiejętności próbują różnego rodzaju rytuałów i magii.

Jeśli osoby te nie wykażą się chęcią zmian i nie zaprzestaną szkodliwych praktyk - oczyszczanie energetyczne rozwiąże ich problemy jedynie tymczasowo (o ile w ogóle). W takim wypadku nawet wielokrotne powtarzanie zabiegu niewiele pomoże.