Cykliczne warsztaty współczesnej czarownicy

Podzielone na 3 części warsztaty przeznaczone są dla osób które w łatwy i przystępny sposób chcą nauczyć się jak zapewnić sobie energetyczną ochronę na poziomach mentalnym, duchowym, emocjonalnym, eterycznym i fizycznym, którzy chcą wiedzieć jak się chronić przed negatywnymi wpływami ze strony osób, miejsc i przedmiotów oraz dla zainteresowanych wiedzą o energii, jej powiązaniu z myślami, emocjami i uczuciami a także wpływie jaki wywiera na nas samych, na nasze otoczenie, na innych ludzi oraz na wydarzenia w naszym życiu.

Dla wszystkich, którzy potrzebują zdobyć odpowiednią wiedzę i poznać praktyczne narzędzia dotyczące m.in. energetycznego oczyszczania i ochrony własnej osoby, swoich bliskich, domu, pomieszczeń, miejsca pracy.

Na warsztatach dowiesz się jak działa energia, jak na nas wpływa i dlaczego ochrona energetyczna jest ważna. Poznasz różnego rodzaju rytuały - ochronne, oczyszczające, miłosne i na przywołanie pieniędzy, nauczysz się także korzystać z magii świec i drabiny czarownicy.

 

Termin: 3 z 3 spotkań ustalamy termin (piątek)
Czas trwania: godz. 17.30 - 20.30
Koszt:
100 zł za spotkanie